Гість, Вас вітає фірма "Полі-Друк"! П`ятниця, 2018-11-16, 9:08 AM
RSS

Навігація

Форма входу

Категорії розділу
Продукція [1]
Послуги [2]
Вимоги до макетів [3]
Додаткова інформація [2]

Пошук

Наше опитування
Как вы попали на наш сайт?
Всього відповідей: 8

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Продукція та послуги. Додаткова інформація 
Головна » Продукція » Продукція та послуги фірми "Полі-Друк" » Вимоги до макетів

Вимоги до подачі макетів, текстів та ілюстрованих матеріалів
 

Вимоги до подачі макетів, текстів та ілюстрованих матеріалів

Загальні вимоги до макетів:

Макет, повністю готовий до тиражування, — це роздруківка на лазерному або струминному принтері, у нормальній якості (не чорновій!). Лінії у 0,5 пункта можуть “загубитися”. Тому краще використовувати не менше 0,7 пункта.
Якщо потрібне розрізання, то залишайте інтервал для нього між окремими елементами не менше 1 см. У цьому випадку нам лінія для порізу не потрібна. Бо абсолютно точно ми все одно на неї не поцілимо. Або будете різати самі — ножицями (можливо, навіть манікюрними, з круглими кінцівками smile ).

Або поданий на електронному носієві: USB-флешка, CD, дискета.

Вимоги до макетів інформаційних матеріалів, афіш,
листівок, буклетів, "роздавачок" тощо

Макети на електронних носіях будь-якої друкованої продукції (крім книг) приймаються у форматах: *.psd, *.tif, *.jpg, *.jpeg - з роздільною здатністю (рос. - "разрешение") 300 dpi.
*.pdf - можна. Але повністю готовий до друку. Один до одного. Без варіантів будь-якого коригування, редагування у нас на фірмі.
Можна у програмі CorelDraw – у форматі *.cdr - краще не старше 9 версії. Якщо Ви подасте макет у форматі *.cdr від 10 до 13 версії, то термін друку збільшиться на 1 день. При подачі матеріалів у форматі *.cdr всі шрифти повинні бути переведені у криві (щоб вони не “загубилися”).
Тексти приймаються у форматах *.doc, *.rtf, *.txt (тільки не *.docx !)

Пам'ятайте: у нашій типографії ми друкуємо Ваші матеріали на різографі. Тому:
1) "Плашки" або насичені ілюстрації одним кольором (чорним, червоним або синім) не повинні займати більше 25% площі аркуша. А краще - до 20%.
2) Якщо Ви намагатиметесь "залити" усю площу аркуша одним кольором (сірим, блакитним, світло-рожевим), то це теж може призвести до неможливості надрукувати Вашу продукцію на різографі.
3) Якщо ви використовуєте "виворотку" (білий текст на чорному полі), то шрифт повинен бути не менше 11 кеглю.
4) Дрібні деталі (у тому числі - текст дрібніший, ніж 7 кегль) можуть "загубитися".
5) Якщо продукція двостороння, то треба враховувати ще "просвічування" елементів дизайну (ілюстрацій або великого шрифту) наскрізь.
6) Для друку у 2 кольори макети повинні бути відповідно поділені на 2 кольори. Обов'язково на палітрі CMYK! Якщо Ви не розумієте цього поняття, то… (я вже не знаю, що тут краще написати smile )… - то краще довірте виготовлення такого макета нам. А якщо Ви все-таки знаєте, що таке CMYK і вмієте правильно використовувати цю палітру для кольороподілу, то збережіть такий файл у форматі *.tif

Вимоги до сканованих матеріалів:

1) Скановані ілюстрації, вставлені у MS Word, до роботи не приймаються!!!
2) Малюнки, фотографії на електронних носіях подавати у форматах *.jpg, *.tif, *.psd, *.eps. Додатково дуже бажано подати оригінали ілюстрацій (для пересканування в разі необхідності).
3) Необхідно і достатньо сканувати на 300 dpi (якщо ілюстрація не буде збільшуватися).
4) Добродії дизайнери-верстальники! Не забувайте, що ви готуєте макет не для офсету, а для різографу. Тому бажано уникати дрібних деталей в ілюстраціях у градаціях сірого. Зокрема, дуже бажано, щоб обличчя були не менше 3 см у висоту. У протилежному випадку після друку Ваші замовники можуть не впізнати себе чи своїх друзів на фото.

Макети книг приймаються:

1) У вигляді твердих (паперових) оригіналів, повністю готових до друку, роздрукованих з достатньою якістю (тобто не з чорновою) на лазерному або струминному принтері. У цьому випадку ніяке додаткове редагування та коригування проводитися не буде.
2) При цьому ілюстрації у градаціях сірого, роздруковані у готових макетах, повинні мати роздільну здатність (рос. - "разрешение") 300 dpi.
Та/або:
2) На електронних носіях (USB-флешка, CD, дискета) у форматах *.cdr (CorelDraw версії 9), *.p65 (Adobe PageMaker 6.51), *.pdf. Шрифти повинні додаватися на електронному носії або бути переведеними у криві (для CorelDraw). Для максимальної відповідності результатів вашим ідеям складні макети бажано додатково роздрукувати (можна з невеликою якістю та/або вибрані сторінки - просто, щоб ми могли побачити, зрозуміти Ваші ідеї).
3) Якщо Ви подаєте макет, зроблений у MS Word, то будьте готові до можливих несподіванок. Наприклад: втрата Ваших красивих, довго і ретельно підібраних шрифтів, "зістрибування" малюнків з запланованого місця; "плавання" таблиць тощо.
Такі макети прийнятні для друку методичок для вузів. У такому випадку дотримуйтеся звичайних вимог (щодо шрифтів, полей тощо) для методичок свого університету. Адже ці вимоги не просто так придумані. Вони ґрунтуються на загальноприйнятних, універсальних вимогах до друку.
Будьте уважні: у цьому випадку ми не будемо вносити правки та змінювати макет, а друкуватимемо точно так, як Ви нам подали матеріал.
Зверніть особливу увагу: формат *.docx у роботу не приймається взагалі! Виключно - *.doc або *.rtf.
4) Якщо Ви хочете отримати професійно підготовлену книжку, яка буде достойно виглядати і радувати Вас і Ваших читачів, то подайте її текст у форматі MS Word (*.doc, *.rtf, можна навіть просто *.txt). А ми зробимо професійну верстку Вашого тексту.
5) Щодо обкладинок. Ми, звісно, можемо надрукувати повнокольорову обкладинку Вашої книжки на струминному принтері. Можна її навіть заламінувати… Але з одного боку, це не є професійним підходом (бо така обкладинка не довговічна, більше вірогідності її зіпсувати відразу після отримання з фірми). А з іншого боку, така обкладинка може коштувати удвічі більше, ніж друк усієї середини вашої книжки. Тому ілюстрації для обкладинки краще підбирати такі, що будуть добре виглядати в одному тоні – графічні.

Категорія: Вимоги до макетів | Додав: DivaDii (2010-06-25)
Переглядів: 1671 | Теги: вимоги до макетів |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Херсон, Т. (0552) 39-72-78, МТС 050-822-96-37

Copyright Polidruk © 1999 - 2018
Використовуються технології uCoz